Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-15, 15:20   #4522
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
W Restyle jest sporo fajnych, ale nie ma to jak przymiarka gorsetu

Quench, w Warszawie jest fajny malutki sklep z gorsetami na Chmielnej kupowałam tam dwa, ale jak tylko dostanę wypłatę lecę po następny Nazywa się Absynt, polecam

Jak chcesz dokładniejsze info to daj znać na pw
Wiem gdzie to jest Dzięki za cynk


A teraz parę słów a kameleonie Catrice. Miałam wrzucić swatche ale niestety - mój aparat w telefonie odmawia współpracy przy takim marnym świetle Szkoda, bo cień - pomimo iż ślicznie wygląda w opakowaniu i pięknie mieni się roztarty na ręce, mniej pięknie wygląda na oku... I chciałam to Wam pokazać.
Po pierwsze - przy normalnym rozcieraniu cienia nie widać by był zielonkawy. Widać brąz, bo drobinki mieniące się na zielono osypują się. Sam cień rozłazi się zresztą po całym oku (pomimo użycia bazy). Już wcześniej to zauważyłam, ale jakoś mi o nie przeszkadzało. Dzisiaj jednak chciałam zaznaczyć nim tylko zewnętrzny kącik oka wyciągając cień ku górze, aby okrągłym ślepiom nadać kształt migdała. Cień posłusznie siedział na powiece może godzinę, później powędrował na całą powiekę. Moje misterne cieniowanie szlag trafił.
Muszę spróbować nałożyć go na płyn do pigmentów; może on go przytrzyma w ryzach...
Na plus zasługuje fakt, że nie zbiera się w załamaniu powiek.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora