Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-01, 16:23   #2939
ŚmigEłko
Raczkowanie
 
Avatar ŚmigEłko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 220
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

A mi jest jedynie przykro ze dzis jest takeiu piekne polskie swieto... ze w zeszlym roku sie posprzeczalismy i moj byly chlopak poszedl sam na cmentarz i irytowalo go zachowanei mlodych ludzi ze gadaja smeija sie na cmentrzu..ja mu tlumaczylam ze raz w roku jest taka atmosfera i czesc ludzi chodzi tez dla tych swiatelek lampek wieorem na cmetarz...pozniej nastepnego dnia chodzilismy razem... mowilismy o sobie o takich wszytskich skrytych sekretach....

dzisiaj ma opis<- nie wiem po co to sprawdzalam "Hallowen" a jego dziewczyna ma opis "jego ksywka + wen" ...chyba jest szczesliwy... tylko bioli mnie to...


ogladalam teraz love story i widzialam nas... zabawy w sneigu, szalenstwa...a pozniej ..pozniej coraz czesciej slyszalam "nie lubie gdy jestes taka dziecinna, chcialbym miec dorosla dziewczyne, nie zachowuj sie jak dzieciak" a ja taka bylam.... pozniej mowil..zmienilas sie juz nie ejstes taka jak bylas brakuje mi tego ... he pozniej ja wiedziealam sama kim jestem nadal nie wiem....

teraz jego nowa dziewczyna ejst podobna taka szalona dziewczyna...a ja?!

Sama siebie nie poznaje...jestem INNA i nie wiem gdzie szukac siebie prawdziwej, starej, dawnej ?!

KIM JESTEM?! Byla dziewczyna anjwspanialszego chlopaka?! Ziman SUKA ... tak on uwaza sie za 8 cud swiata na ktory ja nie zaslugiwalam... szkoda ze zorientowal sie po tylu latach... z jednej strony fajnie ze ejst szczesliwy ale dlaczego te wstretne slowa z Toba sie meczylem jak wiemy ze tak nie bylo ...

i gdzie szukac siebie?! i to tyle...

a w ogole dzisiaj piekny dzien... i Kocham ta zadume i refleksje i co prawda wszyscy znajomi daleko i nie ma z kim isc na cmentarz ale mozna isc samemu, z najlepszoskimi rodzicami na swiecie i NIE nie przegapie tego bo jakis GNOJEK zrownal mnei z ziemia...

Jest mi przykro... i tylu rzeczy zaluje ale czasu nie cofne...

A tez mowil ze Kocha... i po tygodniu nowa Kochal...

a ja ... mialam nadzieje ktora jak wiadomo jest matak glupich i tego najbardziej zaluje jaka bylam/ jestem GLUPIA !! !!
ŚmigEłko jest offline Zgłoś do moderatora