Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maszyna do szycia - pomoc
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-18, 13:48   #490
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Maszyna do szycia - pomoc

hmmm.. może gdzieś w necie sa jakieś informacje - ktoś napisał recenzję czy coś. Warto poszukać.
Sprawdziłam ile kosztuje ta maszyna i powiem tak jeżeli nie potrzebujesz tej elektronicznych bajerów to można kupić dobrą maszynę taniej, dodam, ze nie jestem pracownikiem firmy eti, tam robię zakupy, dlatego posiłkuję się ich stroną, w sytuacji gdybym miała wybierać jakąs inna niż ta arka to sama popatrz: http://eti.com.pl/Promocja-3.html

jeżeli potrzebujesz ten komputer w maszynie to możesz zaryzykować z tą arka, chociaż ja powiem tak, ostatnio koleżanka sprzedawała taka maszynę z opcja hafciarki czyli z komputerem maszyna marki singer, sprzedawała bo okazało się, że sa duże problem z oprogramowaniem i ogóle nie mogła korzystać z tych dodatkowych opcji.

Nie wiem do czego maszyna jest Ci potrzebna i jak jesteś zaawansowana w szyciu więc ciężko mi doradzić... ja mam prostą maszynę Toyoty, żadnej elektroniki, na moje szycie ubrań i torebek jest ok a kosztowała chyba 600 tylko.

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------


Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość


Dokupiłam stopkę do wszywania krytych zamków z niskim to uchwyt chyba też będzie taki . Planuje zakupy w Strima - mają większy wybór podwójnych igieł 4mm. Dziękuję za odpowiedź Poprzestanę tym czasem na uchwycie i stopce MATIC .


tylko uważaj, strima podaje ceny netto dopiero pod spodem brutto. ale masz racje, maja spory wybór.

Edytowane przez Wisnia
Czas edycji: 2011-10-18 o 13:49
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując