Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy ja jestem w ciąży? Pilne :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-20, 21:28   #6
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: czy ja jestem w ciąży? Pilne :(

Cytat:
Napisane przez Sathaya Pokaż wiadomość
Witam
Czy ja jestem w ciąży? okres zawsze mam regularny co 30 dni.
Ostatnio zaczął mi się 15 września . i pierwszego pazdziernika Kochalam się z moim chłopakiem metodą przerywaną. do tej pory nie mam okresu, więc zrobiłam test najpierw była jedna kreska , po kilku-kilkunastu minutach (nie pamietam dokładnie) pojawiła się bardzo lekka druga kreska, dosłownie ledwoooooo widoczna prawie jej nie było taka cieniutka i prawie bez koloru. pomyślałam że zrobie drugi, nastepnego dnia zrobiłam drugi test i na nim nie było drugiej kreski czekałam chyba z 10 min , potem chciałam pokazać test dla koleżanki było to z 4-5 h po zrobieniu go . i jak się ona przyjrzała zobaczyła lekką kreske , ja najpierw nic nie widzialam , potem gdy się przyjrzałam pod słońce była ale jeszcze mniejsza niz ta z pierwszego testu . od dzisiaj mam obolałe piersi a brzuch mi boli od kilku dni tak jak od okresu. jestem strasznie zmęczona mogła bym cały dzień spac. kiedy mam zrobić kolejny test? czy jest szansa że jestem w ciąży?

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

??
Wedlug mnie jestes
Jak sie staralam o moja Mala to zrobilam najpierw takie tanie testy i na poczatku pokazaly 1 kreske a po jakims czasie sprawdzilam jeszcze raz i byla taka delikatna druga... kupilam test elektroniczny i bylam w 3-4 tygodniu
powodzenia
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując