Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy ja jestem w ciąży? Pilne :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-22, 09:16   #21
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: czy ja jestem w ciąży? Pilne :(

Cytat:
Napisane przez Anna1819 Pokaż wiadomość
Nie nie są, bardziej są takie zgrupiałe .
Idę do ginekologa, ale musze niestety czekać 3 dni za wizytą ....
A do tego czasu to tak się martwię,
dodam tylko ze w pierwszy dzień jak zauważyłam zieloną wydzieline, bardzo swedziała mnie pochwa ;/ nie mam pojecia co to moze byc .
kup sobie clotrimazol - on jest na podrażnienia pochwy.
natomiast wydzielina świadczy o zapaleniu bakteryjnym pochwy albo kanału szyjki macicy. pewnie będziesz musiała zrobić posiew wymazu z pochwy na obecność bakterii, biolog od razu dobierze antybiotyk. weźmiesz antybiotyk i Ci pomoże. także nic strasznego. czymś się zakaziłaś. może być też jakaś infekcja grzybicza, może na basenie, może od brudnego ręcznika, może od zakażonego chłopaka. a może z niczego. każdemu czasem w życiu zdarza się taka infekcja. nie przejmuj się.

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Sathaya Pokaż wiadomość
Witam
Czy ja jestem w ciąży? okres zawsze mam regularny co 30 dni.
Ostatnio zaczął mi się 15 września . i pierwszego pazdziernika Kochalam się z moim chłopakiem metodą przerywaną. do tej pory nie mam okresu, więc zrobiłam test najpierw była jedna kreska , po kilku-kilkunastu minutach (nie pamietam dokładnie) pojawiła się bardzo lekka druga kreska, dosłownie ledwoooooo widoczna prawie jej nie było taka cieniutka i prawie bez koloru. pomyślałam że zrobie drugi, nastepnego dnia zrobiłam drugi test i na nim nie było drugiej kreski czekałam chyba z 10 min , potem chciałam pokazać test dla koleżanki było to z 4-5 h po zrobieniu go . i jak się ona przyjrzała zobaczyła lekką kreske , ja najpierw nic nie widzialam , potem gdy się przyjrzałam pod słońce była ale jeszcze mniejsza niz ta z pierwszego testu . od dzisiaj mam obolałe piersi a brzuch mi boli od kilku dni tak jak od okresu. jestem strasznie zmęczona mogła bym cały dzień spac. kiedy mam zrobić kolejny test? czy jest szansa że jestem w ciąży?

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

??
nie wiem, dwa różne testy, różne wyniki. albo możesz być we wczesnej ciąży, albo nie jesteś w ciąży. też pamiętam wypatrywanie drugiej kreski, tylko wtedy jeszcze nie chciałam być w ciąży. poszłam więc do lekarza. on Ci wyliczy okres itd, poza tym w szyjce są zmiany, że jest bardziej rozpulchniona.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując