Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Firmy produkujące wygodne obcasy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-25, 08:48   #25
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Firmy produkujące wygodne obcasy!

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
zalezy co sie rozumie przez słowo wygoda.O obcieraniu nie mogę wiele powiedzieć, wszystkie buty które mnie obcierały bo jakimś czasie przestawały ,nawet te nie skórzane. Jezli chodzi komfort chodzenia w wysokich obcasach to Bata ma linie Insolia - specjalnia konstrukcja w której sie podobno nie czuć wysokosci -ale nie próbowałam.
Niekóre modele firm Tamaris , Marco Tozzi i Caprice mają fajny patent tzw. system anti shokk - to jest konstrukcja w obcasie dzięki której chodzi sie bardzo miękko- wstrząsy są absorbowane; bardzo dobra rzecz dla kręgosłupa i stawów Te buty charakteryzują sie także tym że są znacznie cichsze, od kiedy to zauważyłam staram sie wybierać te buty na obcasie które sa ciche bo wtedy sa wygodniejsze przy długim chodzeniu (pomagają tu tez fleki gumowe, lepiej absorbuja tez buty na koturnie )

Ja miałam buty skórzane które mnie obcierały strasznie były sztywne i grube bardzo niewygodne i nieskórzane które były bardzo wygodne więc myśle że to niekoniecznie jest kwestia tego .
A a butach Zary ze skóry przechodziłam ze 3 sezony ,więc też nie nie moge powiedzieć że mają złą
a gdzie można kupić buty tej firmy?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując