Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nudy na chorobowym ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-04, 10:44   #18
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
racja milo oglądac Agus znów duzo Twoich makijaży
dziekuję

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Aguś bardzo brakowało mi Twoich dzieł na MM. Ciesze się, ze wróciłaś
Najbardziej przypadł mi do gusty makijaż nr 2 pewnie dlatego, że sama ostatnio tak się maluje, tzn. na wielkie wyjscia , bo do pracy nie mam za bardzo czasu i nakładam na siebie niezbędne minimum .
Co do pozostałych to nr 1 świetny, chyba tak się zmaluję w piątek (jade na duża impreze techniczną ), nr 2 dla mnie klasa i kobiecość , nr 3 tajemniczy i zmysłowy, chyba przeprosze się z fioletami , nr 4 bardzo pomysłowy, ciekawe połaczenie kolorów, dośc odważne, ja sama pomalowałabym się tak tylko na impreze, ale bardzo mi się podoba.
Czekam z niecierpliwościa na więcej
dziękuję na pewno będzie więcej

Cytat:
Napisane przez miss Sonita Pokaż wiadomość
Duzo wiecej powiedziec sie nie da !Twoje makijaze jak zwykle rewelacyjne!Jestes piekna kobieta zmienasz sie raz tokijska nastolatka innym razem tajemnicza kobieta.Jestes nieslychanie kreatywnaa osoba no i przepiekna kobieta!A zdjecia z pieskiem rozczulily mnie maksymalnie.Buziaki !!!


Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
Patrząc na całą twarz to najbardziej pięknie jest na ostatnim - miód, cud i orzeszki, a także przedostatnim.
A patrząc na zbliżenia to też
No i ze zbliżeń grace jest taki blady, choć na całej twarzy jest pięknie. No i ta czerwona kredka w środku już przestała mnie się podobać, chyba jej za dużo
to nie czerwień tylko takie bordo, ciemny róż.
W Grâce miałam problemy z wyłapaniem dobrego światła- wspomniałam już o tym. Dlatego twarz jest kolorystycznie ok ale mało wyraźna zaś zbliżenia oczu ostre ale prześwietlone.
Dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując