Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ugg Boots
Wątek: Ugg Boots
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-26, 20:18   #1253
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez sweetness9 Pokaż wiadomość
Ja nie szukam Ty na mnie naskoczyłaś, siedzisz dyskutujesz wiele na tym wątku to myślę, że poinformowanie mnie nie bolałoby Cię, a mi byś pomogła.. jest wiele info. o cle, o podatku, o wysyłce, ale nie ma(przynajmniej nie znalazłam) podanych konkretnych cen, które mnie interesują, więc spytałam. Nie wiedziałam, że na forum nie można pytać..
Pytac mozna.
Niemniej lenistwo jest drazniace. Wyznaje teorie, ze troche pracy zamiast oczekiwania na innych kazdemu lepiej zrobi.
Tym bardziej, ze stron podanych na watku jest tylko kilka.

Do rzeczy.
1. Nie napisalas skad jestes. Mozesz pisac z Poznania. Mozesz rowniez dobrze pisac z Hondurasu. Ceny wysylki beda wiec rozne.
2. Niektore sklepy roznicuja wysylke zaleznie od modelu butow. Wysylka modelu Kimono bedzie wtedy tansza niz Triplet Bomber.
3. Nie napisalas z jakie kontynentu chcesz kupic buty. Z USA buty beda tansze, ale bedzie wieksza wysylka a przede wszystkim oplaty celne. W Europie problem oplat celnych odpada. Sa tez szanse na darmowa wysylke. Buty jednak beda drozsze.
4. Sezon Ugg dopiero nadchodzi. Niewiele wizazanek zatem kupilo w tym roku buty. Skelpy, w ktorych kupily np w zeszlym roku mogly zmienic ceny ze wzgledu na inflacje i kryzys (dotyczy to glownie USA).

Jak widzisz na Twoje pytanie po prostu nie dalo sie odpowiedziec.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując