Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zostac okradzionym w swoje urodziny ! bezcenne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-06, 08:20   #18
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: zostac okradzionym w swoje urodziny ! bezcenne...

Cytat:
Napisane przez quetepassa Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak ja tak moge ufac ludziom i byc taka naiwna. Mimo to, że one byly cygankami, ja jestem taka głupia. Miałam urodziny, wiec jak mnie zacepiłyo wrózbe to sie zgodziłam- w sensie za darmo, bo one sie pytały o jakies sklepy i same powiedziały, że za dobre słowo. Potem powiedziała, ze aby sie spełniło to musze wziac pieniadze jakie mam, aby sie spełniły. i miała mi tylko krzyżyki jakies w portfelu porobic i tyle, ale nagle pieniedzy nie było. ja przestraszona, a ona mi mówi, że czy ja mysle, ze ona jakas oszustka, ze ona z bogatego domu itp. mówie, jej, ze te pieniadze to moja rata za szkole i mieszkanie . A ona, że jak wróce do domu i cos tam zrobie, co mi powiedziała to pieniadze beda. Nie wierzyłam w to ! one były dwie i co ja miałam zrobić ?! czuje sie jak najwieksza idiotka na swiecie ;( sama jestem sobie winna, zawsze mi wszyscy powtarzali, ze cyganki to oszustki i zodzieje. Jakby mnie zahipnotyzowała.....

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

wiedziałam, ze one sa do wszystkiego zdolne... i sie bałam cokolwiek zrobic ! ;(
a ja myślę, że dobrze Ci tak no sorry, wchodząc na ten wątek myślałam, że ktoś Ci wyrwał torebkę itd a tutaj Ty sama im dałaś te pieniądze no, to świetnie nawet nie powinnaś im mówić, żeby Ci oddały bo jak mówi przysłowie "kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera" i tak kochana Moim zdaniem za głupotę się płaci, skoro nie znasz życia to je poznasz. Dziękuj sile wyższej, że Ci ukradły te pieniądze bo dzięki temu następnym razem nie odezwiesz się do cyganek i nie ukradną Ci większej ilości pieniędzy

ps. Ja jak nawet cyganka zaczepi mnie o drogę NIGDY nie odpowiadam, tylko idę dalej bo wiem, że coś knują. Po co nosić tyle kasy w portfelu ? są od tego karty o ile się nie mylę, wszędzie płacę kartami bo boję sie, że ktoś mi może wyrwać torebkę, a w portfelu noszę 20-50zł...
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując