Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co ostatnio upolowaliście? - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 16:16   #380
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część VIII

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Nabyłam Happy Spirit Elixir d'Amour Choparda w całkiem zacnej cenie. I Aliena Sunessence Edition Saphir Soleil w raczej normalnej.
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Przyleciała do mnie Nikita
Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Pod koniec października kupiłam w Sephora dwa 100ml flakony Jose Eisenberg J'ose wersję damską oraz męską oba EDP. Pierwszą wzięłam z myślą o mamie, ale raczej nie będę w stanie się z nimi rozstać. Testuję obecnie próbkę i Idealnie trafiłam z zapachem we własny gust, do tego duży plus za trwałość. Druga butla dla TŻ, który już zaznaczył, że jemu nowych perfum nie trzeba i zapytał po co mi kolejne... Dać takiemu prezent, zero wdzięczności, nawet dziękuje nie usłyszałam, a sam zapach w jego typie..

Poza tym z okazji wieczoru panieńskiego dostałam 90ml Versace Yellow Diamond.
Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Dziś przyszła używka Szpilkówny (taka gorzkawa jest ale bardziej mi się podoba w każdym razie niż jak kiedyś miałam odlewkę ) i próbki od misianki : Marcel (a właśnie, będzie jakaś nowa wersja Marcela ), Ambre Sultan, Prada Prada i Mirage .
Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
A ja Sephorową paczulo-wanilię
Cieszę się bo coraz trudniej dostępna - ale 100ml to chyba do końca życia mi starczy
Cytat:
Napisane przez Ewa_Ch Pokaż wiadomość
Uzywke La Perla Dark Extacy )) Kiedys mialam ale sprzedalam czego zalowalam.Jedyne perfumy, ktorych sprzedazy zalowalam.

I dla meza (chociaz pewnie to ja bede uzywala:P)Voluspa Santiago Huckleberry.

gratuluje Wam .
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora