Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pomocy - gwałt
Wątek: pomocy - gwałt
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-11, 22:45   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: pomocy - gwałt

Cytat:
Napisane przez bojkotka Pokaż wiadomość
moja przyjaciółka opowiedziała mi dzis tą historię, jak mogę jej pomóc...
bardzo pijana na imprezie poznała 2 mężczyzn, straciła pamięć przez nadmiar alkoholu, obudziła się rano w ich mieskzaniu, pamięta tylko urywki (uprawiali seks), szybko wyszla z domu nim się obudzili, ale jak policzyła akurat miała owulację tego dnia, a nie pamięta do czego doszło dokładnie... chociaż na podłodze były 2 prezerwatywy zuzyte.
Co zrobić w tej sytuacji, powiina zazyc pigulkę po? jak można rozpoznać czy mezczyzna "spuscil" się w srodku? Ja niestety nie mam takiego doswiadczenia wiec nie moglam jej doradzic. Dzis na dodatek wszystko bylo zamkniete z powodu swieta.. I gdzie mozna taka pigulke dostac w sobotę najlatwiej? co mozna zrobić, isc do lekarza? czy mozna jakos pomoc takiej osobie?
bardzo proszę o rady

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

czy ginekolog w sobotę mógłby jeszcze sparwdzić w jakis sposob czy doszlo do stosunku z wytryskiem?
nie ma takiej mozliwosci, zeby sprawdzic to po takim czasie. najlepiej by bylo, zeby zadzwonila do swojego lekarza i zapytala, czy jutro przyjmuje. jest tez szansa, ze zalatwi to w aptece - najpierw dostanie tabletke, a pozniej doniesie recepte.
i tak troche poza konkursem - czy kolezanka nie dawala sobie przypadkiem stawiac drinkow? mnie to wyglada na dosypanie jakiegos syfu do alkoholu
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując