Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-14, 16:38   #2021
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez falubaz Pokaż wiadomość
Witam ponownie
wróciliśmy z "wakacji" moja facjata już się podgoiła, także za niedługo zrobię foty i wkleję cos2. nie używam od 3 dni i dopiero teraz naprawdę mam ładną niełuszczącą się buźkę

Mendosita na początku z wychodzeniem do ludzi, to była istna masakra! wyglądałam koszmarnie, ale jak musiałam wyjść, to nakładałam Biodremę +50 i delikatnie wklepywałam fluid Shiseido Sun Protection Liquid Foundation SPF30 no i jakoś znośnie wyglądałam robię tak do tej pory

Gratuluję wybielenia ja też po kilku dniach używania cos2 miałam załamkę i bardzo żałowałam że zdecydowałam się na ten "cholerny" cosmelan ale jak po tygodniu zniknęły plamiska, to byłam najszczęśliwszą osobą pod słońcem

Ja chyba dokupię sobie cos2 i tylko w weekendy będę się smarować do końca życia


Falubaz witaj z powrotem

Miałaś rację, ze Cosmelan mi pomoże Co chwilę patrzę się w lustro, to już trochę nienormalne zaczyna być Boję się, że mi się to wszystko przyśniło i na twarzy dalej mam te obrzydliwe plamiska.
Ja powstrzymywałam chęć skubania skórek, aż sama się dziwię swojej wytrwałości, ale nie skubnęłam ani razu i nie mam żadnych ranek Zajady też mnie szczęśliwie ominęły, tubkę Alantanu, którą kupiłam z zamiarem smarowania całej twarzy po Cos używam tylko do ust, zamiast błyszczyka.
Na razie unikam nawilżania, niech mi się to do końca połuszczy, ale w piątek zamierzam nałożyć na twarz połowę wielkiego pudełka Nivea Soft A Cosmelan na noc (i podobnie jak Ty- jak mi się skończy to kupię kolejne opakowanie i tak do końca życia )
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując