Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-19, 14:04   #2728
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

To teraz ja się pochwalę
Chociaż nie wszystko to moje zakupy bo dwie 1 sze pozycje dostałam od mojego tż-ta zlitował się kiedy wzdychałam do ostatniego limitowanego brązera Guerlain i do pudru Chanel i mi zprezentował .

1. Wyżej wspomniany Guerlain - jest OGROMNY ( wklejam też zdjęcie porównawcze do trzech innych pudrów Guerlain) - Jego pełna nazwa to guerlain terracotta mosaic bronzer . Jest śliczny ma biszkoptowy kolorek i cudnie pachnie ( aż dziwne ,że się jeszcze ta jedna sztuka uchowała w house of fraser)

2.Chanel Poudre universelle libre mój tż był taki znawcą ,że wybrał mi kolor peche clair ,który ponoć ma pomóc w walce z zaczerwieniami ( i bardzo dobrze wybrał bo z tym to prowadzę wieczną walkę)

3. to juz moje zakupy z ebay . chanel - pink satin oraz Chanel no 5 edp .
Fakt faktem perfum jest jakies 20 -22 ml ale za taka cenę grzechem było nie kliknąc ( 5 funtów).

4. lakier chanel w bliska - wygląda bardzo ładnie na paznokciach
Dla osób zainteresowanych lakiery ZOYA mają bardzo podobny lakier . ( mam dwa więc juz zdązyłam porównać różnią się minimalnie).

5. steamcream - ponoc siostrzana firma LUSH. Bardzo fajny kremik,który w zamierzeniu firmy ma byc dobry i do rąk i do twarzy, o dziwo jest dobry i do tego i do tego .
Emu oil moisturising eye cream - za całkiem przystepną cenę ( 8 funtów ) całkiem porządny nawilżający krem, naprawdę dobrze sobie radzi i ma całkiem sporo produktu bo aż 25 ml. ( kremy pod oczy zazwyczaj mają 15 ml)

6. A tu już porównanie o którym wspomniałam .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0351.jpg (35,0 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0353.jpg (22,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0354.jpg (25,5 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0355.jpg (22,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0334.jpg (27,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0345.jpg (23,8 KB, 53 załadowań)
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora