Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-21, 14:56   #2766
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

hej, nie miałam czasu ostatnio praca, spotkanie klasowe, Wiki znowu katarzy , wczoraj w nocy sie z nią tz męczył bo myslał ze sie udusi, taki suchy kaszel miała a w domu jedynie 9 kropel sinocodu. Dzis juz zaliczyłam apteke

Spotkanie klasowe całkiem przyzwoicie choc przyszło tylko w sumie 7 osób rozwalaja mnie ludzie i takie obiecanki cacanki. Był wychowawca i za to ma wielki plus posiedzielismy, powspominalismy, pogadalismy co tam u kogo okazuje sie ze jeden koles zmarł 3 lata temu na zawał kilka osób mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła a poza tym to sie podbudowałam nie jest ze mna tak zle

co do spotkania to ja jestem otwarta na propozycje i moze byc i teraz jak i dopiero na wiosnę w parku. Wesołe miasteczko odradzam bo chała straszna i ja sie tam juz długo nie wybiorę. Ale zoo super, zaliczamy pare razy w wakacje tak wiec piszcie jak któras chętna

a ja dzis idę na ZMIERZCH!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! opisze wrazenia potem ale juz sie napaliłam jak przeczytałam ze Edek najkorzystniejszy ze wszystkich częsci

Anisia kurka, nieciekawie z ta dziewczynką a najgorsze ze Piotrus sobie taka kolezankę wybrał , moze w koncu sobie odpusci po któryms ugryzieniu dodam tylko ze moja tez lubi sie bawic m.in. z największym łobuzem
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....

Edytowane przez taka sobie
Czas edycji: 2011-11-21 o 15:00
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora