Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkiem cz32
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-22, 19:47   #2006
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
dobry wieczór dziewczyny

zamówiłam dziś melissę



jako wkładkę do szopera : hahaha:
nieźle ale trzeba się jakoś ratować żeby w nim nie szukac czegoś dłuższą chwilę
Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
ktoś powiedział, że w lumpkach nie ma ładnych kurtek
oto, co dziś przytargałam z mojego lumpka
http://us.burberry.com/store/womensw...n-trench-coat/

tylko w kolorze czekoladowym
śliczny

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez nadia07 Pokaż wiadomość
Widzę, że nadrobiłaś wszystkie posty! Zuch dziewczyna Z przecinkami, obiecuję, będę walczyć
o jak jestem solidna właśnie nadrabiam jak nic


Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

dlaczego grudzień jest taki finansowo okrutny???? ja nie nie znoszę świąt- to niesprawiedliwe
oj nie będzie tak źle tylko kilku torebek nie kupisz a prezenty i sprawisz innym przyjemność - widzisz plusy
I nie mów mi że nie lubisz choinki?

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
dzień dobry

no i po polskim. chyba poszło mi dobrze . no zobaczymy . wypracowanie pisałam o Przedwiośniu - na świeżo, bo właśnie skończyliśmy omawiać
i to jest najważniejsze że nieźle poszło

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
A ja lubię święta, lubię kupowanie prezentów i ozdoby świąteczne, i karpia i kutię i pierogi i choinkę itd

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------


Ja też nie przepadam, zwłaszcza ze na Pradze mieszkam, chociaż mnie odpukać nigdy nic złego nie spotkało, ale ja jestem prażanka od urodzenia. Ja nic nie płacę, mam świetną siłownię blisko domu, i oni mają z gminą podpisana umowę na bezpłatne zajecia z samoobrony, dla kobiet 2 razy w tyg po 1,5 godz i dla dzieci codziennie po 1,5 godz, mój syn też chodzi, narazie mają tą umowe podpisaną na 4 miesiące, ale najpewniej będzie przedłużona, zajęcia sa bardzo fajne, ja wcześniej miałam na studiach trochę zajęć z samoobrony, poza tym chodziłam na krav magę.
Od tego tygodnia dodatkowo wykupiłam karnet i będę chodziła na program- płaski brzuch- fitness i aeroboxingi do tego indywidualne ćwiczenia z trenerem, nie wiem tylko kiedy znajdę na wszystko czas
ambitnie ale ważne żeby ci sprawiały te zajęcia przyjemność i czas zapewne sie na to wszystko znajdzie
Ja też lubię święta ale nie lubię karpia i dlatego go u nas nie ma w domu
Gratulacje z udanych łowów z lumpka ty masz dar wyszukiwania
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora