Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - podwójne urodziny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-27, 19:30   #15
grLui
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 115
Dot.: podwójne urodziny

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;30760767]wiesz co dla mnie twoje zachowanie jest dosc dziecinne,czy to sa twoje ostatnie urodziny?jestes doroslym czlowiekiem i bedziesz zle sie czula ze to bedzie swieto jego nastoletniego brata a nie twoje?
ja mam urodziny w dniu kiedy ma urodziny moja siostrzenica i co?mam byc smutna kiedy siostra mnie zaprasza na dziecka roczek kiedy ja mam swoje 35 urodziny?mam zrobic bunt i nie isc?
w pierwsza rocznice mojego slubu kiedy wszlismy do restauracji moje dziecko zadzwonilo ze pies sie zle poczul i wrocilismy do domu bez rocznicowej kolacji a na dodatek cale pieniadze ktore mielismy przeznaczone na uczczenie tego dnia wydalismy u weterynarza i co ?czy cos sie stalo ile jeszce rcznic przed nami ile wspolnych wieczorow?po co szukac problemu tam gdzie go nie ma.ustalalas z tesciowa zeby nie zrobila imprezy wten dzien co ty chcesz robic swoja a i tak jestes nie zadowolona.
nie rob problemu z takiego glupiego powodu.
pomysl teraz na spokojnie dobrze bys sie czula gdyby twoj maz poszedl z toba gdzies w ten wieczor co jest impreza u jego matki tylko dlatego ze ty to na nim wymusilas?wiekszosc doroslych ludzi ma na temat urodzin podobne zdanie co ja i nie robiloby problemu z takiej ☠☠☠☠☠☠☠y.w koncu nie bedziesz siedziec u tesciowej do 24 tej zawsze mozesz spedzic mila noc z mezem albo pojsc gdzies za tydzien.czasami warto sie poswiecic dla dobrych stosunkow w tesciami [/QUOTE]

Ale PO CO mam rezygnować ze spędzenia miłego wieczoru we dwoje skoro można to rozplanować inaczej?:/
__________________
wzrost: 167cm
waga: 49kg
grLui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując