Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z żelowaniem paznocki!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-30, 19:54   #23
Crystal2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Szkolenie w Nails Company Zabrze Opinie

Czy ktos robil szkolenie w tej firmie i tez jest niezadowolony?Czuje się oszukana przez Nails Company w Zabrzu. Uczestniczyłam w szkoleniu indywidualnym ze zdobnictwa paznokci szkolenie przeprowadzała Pani Instruktor Dobrosława Lewkiewicz , Przed szkoleniem musiałam zaplacic z góry cala kwotę za szkolenie( nie otrzymując przy tym żadnego paragonu!). Szkolenie miało trwać dwa dni po ukończeniu miałam otrzymać certyfikat ponadto po ukończenia szkolenia gdybym miała jakieś wątpliwości lub trudności Pani instruktor oferowała pomoc i dodatkowy dzień doszkalający pod okiem instruktora. Szkolenia w tej firmie nie są tanie wiec liczyłam na profesjonalne podejście natomiast jak się okazało później bardzo się pomyliłam .Samo szkolenie trwało 5 godzin a nie jak planowane było 2 dni ponadto po szkoleniu miałam otrzymać certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności jak się okazało po szkoleniu trzeba było zdawać egzamin o czym nie było mowy wcześniej , zaliczac , wykonywac w domu kwiatki akrylowe a pozniej przywozić je do Zabrza do oceny przez Pania Instruktor. Wszystko to bylo to bardzo uciazliwe poniewaz ponad 2 miesiace po odbytym szkoleniu wciąż musiałam jezdzic na jakies absurdalne zaliczenia i prosic sie o certyfikat ktory mi przysługuje. Pani Instruktor caly czas cos nie odpowiadalo (to listek krzywy, to platek za maly) stwierdzilam ze widocznie nie potrafie wystarczajaco dobrze wykonywac tego zdobienia lecz trudno sie idealnie wykonywac ich tylko po 5 godzinach nauki poprosilam wiec o dodatkowy dzien z instruktorem co zostalo zaproponowane przez pania Instruktor wczesniej w razie potrzeby lecz znow sie rozczarowalam umowilam sie telefonicznie z Pania Instruktor na zaliczenie wzielam urlop w pracy i przyjechalam na umowiony termin na miejscu dowiedzialam sie ze Pani Dobroslawy nie ma i mam "usiasc i sama pocwiczyc"( to był ten dzień doszkalający pod okiem instruktora)chamskie traktowanie klienta i lekceważenie go niewywiązywanie się ze swoich obowiązków i umowy- to wszystko co mogę powiedzieć o tym co mnie spotkalo w Nails Company w Zabrzu.. Po wielu trudach i probach kontaktu p. Instruktor poinformowala mnie ze zdobienia na paznokciach sa naprawde dobrze i starannie wykonane przeze mnie ze wszystko jest zaliczone i mogę oczekiwac na certyfikat ktory otrzymam do 1 tygodnia czasu i gdy bedzie gotowy do odbioru zostanę niezwlocznie poinformowana,oczywiscie zostawilam dane niezbędne do wydrukowania Certyfikatu Imię, Nazwisko i język w jakim miał zostać wydrukowany (j.angielski) Po dwóch tygodniach jak nie otrzymalam zadnej odpowiedzi postanowilam zadzownic do Pani Dobroslawy z zapytaniem czy mogę juz przyjechac i odebrac moj certyfikat, otrzymałam jednak odpowiedz ze certyfikat jest drukowany w Warszawie i juz dostali informacje ze za dwa dni przyślą go do siedziby w Zabrzu jak tylko go dostana zaraz zadzwonią, niestety minal kolejny tydzien i nie dostalam zadnej informacji zadzwonilam w zwiazku z tym do siedziby firmy gdzie pani udzielila mi informacji ze mojego certyfikatu jeszcze nie dostali wiec prosilam ja zeby sie upewnila i oddzwonila bo ile można czekac zazwyczaj certyfikat otrzymywałam na drugi dzień lub w dniu szkolenia .Oczywiscie ta pani byla tak bezczelna i totalnie mnie(kolejny raz) zlekcewazyla i nie oddzwonila po kolejnym wykonanym telefonie okazalo sie ze certyfikat cudownie się odnalazł lecz moje imię i nazwisko zostało przekręcone i jest w innym jezyku niz prosilam i mowilam 100000 razy pracownikom tej firmy widać dla nich to zbyt skomplikowane i nawet porządnie notowac nie potrafia nie mowiac juz o profesjonalnie przeprowadzonym szkoleniu i podejściu do klienta jednym słowem strata czasu i niemale pieniądze wyrzucone w błoto, niczego się praktycznie nie nauczyłam na tym szkoleniu tylko zszargalam sobie nerwy .Zero szacunku do klienta i robienie z ludzi idiotów.Czy ktos jest w podobnej sytuacji??
Crystal2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując