Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-15, 12:23   #94
Emily1982
Przyczajenie
 
Avatar Emily1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 13
Dot.: czeste zapalenia drog moczowych

Ja również należe do tej mniejszości czyli do tego 1 %. U mnie zapalenie pęcherza wywołuje pogoda Wiem to bez sensu ale za każdym razem jak wystroję się w spódniczkę to zaraz chora jestem, wiaterek mocniej zawieje i już mnie wszystko szczypie, do tego pracuję w sklepie i jak wiadomo co chwila drzwi sie otwieraja a że siedzę sobie z reguły na przeciwko nich więc w pracy ta przypadłość też mnie dopadnie. Faktycznie dziewczyny macie rację może zmiana płynu do higieny intymnej też mi coś pomoże, wkładek nie noszę bo nie lubie i nie mam takiej potrzeby. Podobno dobrze jest też profilaktycznie i nawet jak zaczyna bolec wypić herbatkę żurawinową, ja tak robie jak mnie wieczorem dopadnie to przynajmniej spokojnie noc prześpię a potem biegne do lekarza ale mimo że dostanę jakieś leki to herbatkę pijam, powiem wam że całkiem dobra w smaku.
Pozdrawiam
__________________
W każdym istnieniu dziecka wpisane jest życie dwojga ludzi, nie do wymazania i na całe życie

http://tickers.TickerFactory.com/ezt.../d5ba/preg.png
Emily1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując