Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-15, 21:49   #97
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: czeste zapalenia drog moczowych

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
a jaka jest cena tego specyfiku?


przeciez solaria sa po kazdym kliencie odkazane, a co do podpasek, to slyszalam, ze wlasnie tamponow nie nalezy uzywac a zamienic na podpaski slodycze to idealna pozywka dla bakterii i drozdy, bo one tak jak my lubia glukoze
Moj ginekolog tez mowil, ze nie nalezy uzywac tamponow, bo powodouja szybsze namnazanie sie bakterii, a podpaski nalezy zmieniac co 2-3 godziny.
Polecany przez wszystkich Lactacyd strasznie mnie uczulil w zestawie z wkladkami Libresse (moze to kwestia powloczki lub kleju?), wiec pokornie wrocilam do polskiej Ziajki i polskich wkladek Bella.

Z ciekawostek - po kuracji Uro-Vaxomem juz od kilku miesiecy nic sie do mnie nie doczepilo. Wprawdzie po kazdym stosunku lykam Urosept a jak mnie cos delikatnie zaszczypie to Furagin, ale ogolnie czuje sie tak, jakbym nigdy nie miala przewleklego zapalenia pecherza lub cewki moczowej.

Czy herbatki zurawinowe mozna kupic w torebkach? Jesli tak to jaka firma je produkuje? Herbapol czy inna?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując