Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zrobić świece??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-04, 21:13   #1500
wiesia1947
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Question Dot.: Jak zrobić świece??

Witam was - od tygodnia czytam cały wątek ,uff, teraz skończyłam - robicie cudeńka o których zaczęłam marzyć od roku ; tydzień temu nareszcie was znalazłam (do tego czasu tylko słyszałam) . Mam zdolne ręce (haft, decoupage itp) - i bakcyla świec ; jestem na emeryturze i uwiązana w domu (wózek) więc mam czas, mnóstwo czasu - chcę świec i to bardzo ( asiu proszę o namiar na tę parafinę bo wiadomo że emerytura i takie tam ) a od tygodnia nie mogę spać przez te świece które tu widzę - tak bardzo bym chciała znaleźć takie formy jak do wosku tylko większe , do parafiny - jeszcze nic nie zrobiłam bo nie mam w domu nawet ogarka - we wszystko muszę się zaopatrzeć a to potrwa chwilę - dziewczyny jesteście darczyńcami wiedzy którą i ja wchłonęłam ( nawet nie wiem jak się odbiera priv )

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

I robisz je przeuroczo ! Witajcie dziewczyny - od tygodnia idę spać około 3 nad ranem przez wasze wypowiedzi ; dałyście mi bakcyla że nie pytać ! Od roku nie mogłam was znaleźć - a znałam ze słyszenia ; to co wy robicie - to kopalnia wiedzy tajemnej . Mam dużo czasu (jak to na emeryturze) - a że mam sprawne palce i głowę ( czego nie mogę powiedzieć o nogach - wózek)- chcę tego bakcyla hołubić ile się da - potrzebuję odmiany żeby nie zwariować - haft i decoupage trochę mnie znużyły - muszę łuknąć trochę czegoś innego . Poproszę o namiar na tę parafinę - narazie nic nie zrobiłam bo nie mam nawet ogarka świecy- wszystko muszę nabyć drogą kupna ( z wiadomych względów - jak najtaniej!!) . żeby zapamiętać wasze wskazówki zaczęłam je pisać - zawsze tak lepiej wchodziły na mój "twardy dysk" Całuski

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Czy ktoś tu jeszcze jest???
wiesia1947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując