Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki wciąż kochamy, w szafie wszystkie upychamy - Avonomaniaczki plotkują
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 13:57   #2926
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Kosmetyki wciąż kochamy, w szafie wszystkie upychamy - Avonomaniaczki plotkują

Bry

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Bry
Ale mnie plecki bolą Tak się przekręciłam w nocy, że wylądowałam plecami na złączeniu łóżka i teraz cierpię
Wczoraj dostałam od B. stówkę, żebym sobie coś kupiła na mikołajki, bo On nie ma pomysłu i że jeszcze na gwiazdkę dostanę Więc Go opierdzieliłam, że wspólny prezent na to i na to Także czeka mnie wizyta w h&mie A Jego w czwartek wyciągnę i kupię mu spodnie

U mnie padał śnieg Świetnie to wyglądało, bo leciały takie grube, wielkie puchate "pióra" Na zdjęciu niestety nie było ich widać Śnieg jeszcze leży, ale zaraz się roztopi
ale masz fajnie, ja też chcę śnieg!!!


Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Mnie też obudził sms z avonu 15 minut przed budzikiem
mnie obudził sms o 7:40 że jest faktura a o 8:30 zadzwonił kurier że będzie około 12:30 nie wiem po co, a i tak mnie w domu nie było no to później mi wysłał smsa że zostawił u sąsiadów wyjątkowo kulturalny
Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
już biegnie nie widzisz
aż zaraz sobie swoje zgrabne nóżki połamie żeby tylko jak najszybciej się przebadać

odpoczęłam więc zmykam robić obiad
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!


Edytowane przez aknowi88
Czas edycji: 2011-12-06 o 14:01
aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora