Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - strój krakowianki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-16, 20:17   #4
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: strój krakowianki

Mam wykrój kamizelki,niestety ten w rzeczywistych wymiarach oczywiscie nie zmiescil sie w skanerze,ale wklejam go-trzeba dorysowac w dol przodu jak i tylu po 5 cm,przedluzyc poprostu.Na tych moich wykrojach na niebieskim tle sa bo bokach wypisane jakie maja byc rzeczywiste wymiary kamizelki,ona jest wedlug opisu na dziecko 6-7 lat.Nastepne zdjecie to wykroj tej samej kamizelki z czasopisma,miniaturka.Skr oic musisz:
2 x przod
tyl ze zlozonego na pol materialu(tam gdzie na wykroju przerywana linia)
oblozenia podkroju szyi i pach-z tym ze ja wybralabym opcje podszewki (nie skroic wtedy zadnych oblozen)a poprostu po 2 x przody i tyl z materialu i tak samo z podszewki.
Kamizelka jest wiazana ozdobnie na przodzie,trzeba wykonac dziurki,ale to akurat juz na koncu.Jezeli zdecydujesz sie na szycie z podszewka to opis wykonania:
Na tyle kam ulozyc przody,zszyc ramiona i boki,rozprasowac szwy.Tak samo postapic z czesciami podszewki.Wywrocic sobie kamizelke na prawa strone i "ubrac ja w podszewke(prawa strona kam i podszewki -do siebie!) tak aby obie na siebie nachodzily tymi samymi czesciami,zszyc poprzez podkroj przodu,srodek przodu,dol kamizelki.Na dole kamizelki ukladac wyszyte uprzednio patki prawa do prawej strony.Wkladac ja pomiedzy podszewke a kamizelke.Wywinac nie zaszytymi otworami w podkrojach pachy,i podwinac je juz na prawej stronie.Oczywiscie jezeli nie chcesz tych patek na dole-mozesz wogole z nich zrezygnowac.Wydziergac dziurki,przewlec ozdobny sznureczek,ozdobic kamizelke haftem i cekinami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rysunek kamizelki.jpg (75,6 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kamizelka...........jpg (111,4 KB, 213 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kamizelka tyl.........jpg (114,7 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ozdobne patki do kamizelki....jpg (40,7 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wykroj kamizelki...jpg (108,4 KB, 171 załadowań)
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując