Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy zaryzykowac pranie płaszcza w pralce
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-07, 15:04   #29
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Czy zaryzykowac pranie płaszcza w pralce

Cytat:
Napisane przez kaka_86 Pokaż wiadomość
U mnie to samo kiedyś dałam do pralni płaszcz, na pierwszy rzut oka wyglądał ok, ale dziwnie pachniał, przez co nieprzyjemnie się go nosiło, może to normalne w pralniach :/ Teraz jak zaryzykowałam jeden płaszcz, piorę tylko w pralce

Nais fajne oko niesamowicie to wygląda. A ja mam takie zwykłe dwa w tym samy kolorze ale nuuuuda.
Dzięki Ale jednokolorowe wcale nie musi oznaczać nudne, spotykałam osoby o tak pięknych kolorach oczu, że właściwie nie miały czego nikomu zazdrościć
Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Ja ostatnio prałam płaszczyk w pralce, w programie super krótki 30 st . i jest ok, tylko niestety z jednego rękawa wychodzi teraz trochę poszewka. Po pralni ciuchy mogą tak nieprzyjemnie pachnieć, od tych środków chemicznych.
Właśnie wstawiłam na "pranie ręczne" - tylko nigdy go nie używałam i nie wiem, czy mi odwiruje, chyba nie więc będę musiała coś wymyślić. Super krótki używam do normalnego prania i jest on w mojej pralce dosyć niedelikatny, bo taki sam jak normalny - tylko krótszy.

Po pralni płaszcz śmierdział właśnie taką chemią i nie był fajny w dotyku - jakby go ktoś obsypał jakimś proszkiem, taki szorstki. Zobaczymy, co będzie
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując