Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciaza- zmiany w ciele o ktorych nikt Ci nie powiedzial.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 12:16   #72
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Ciaza- zmiany w ciele o ktorych nikt Ci nie powiedzial.

Widze, ze wiekszosc juz zostala powiedziana mnie zadziwialo to, jak mozna byc niezdarnym (wytluklam pol zastawy, musialam kupic nowa, bo nie bylo z czego jesc przy gosciach), bez przerwy bylo mi goraco, po porodzie pocilam sie jak prosie

ale najbardziej zaskoczylo mnie to, ze piersi nie urosly mi w ogole ani w czasie ciazy ani teraz, podczas karmienia, a tak marzylam, zeby miec chociaz male C
no i nie spodziewalam sie, ze tak bede sie nudzic w trakcie porodu, nastawiala sie na jakas masakre, ze nie bede miala sily sie odzywac, a bylo calkiem fajnie

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze rok temu mówiłam - żadnej ciąży!!! Zawsze mdlałam podczas pobierania krwi, na myśl o porodzie robiło mi się słabo i widok kobiet w ciąży mnie przerażał.
A jak teraz z kluciem? Mi niestety w ciazy nie przeszlo, mimo czestego upuszczania krwi, smialam sie do pielegniarek, ze pewnie podczas porodu tez padne no i jak... oczywiscie zemdlalam po urodzeniu lozyska

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

glam wlasnie, ta wizyta w toalecie wole rodzic znowu niz to przezywac...

SzmaragdowyKotek co do karmienia, to wlasnie roznie bywa, jeden maja pokarm, a nie karmia bo boli i nie radza sobie z tym, inne jak ja chcialyby karmic, bo lubia, a nie maja czym... do dooopy takie cos
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując