Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego żółty podkład?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-11, 16:37   #7
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Dlaczego żółty podkład?

Cytat:
Napisane przez Hjordis Pokaż wiadomość
Wyjaśnia, ale czy ładnie? Cytuję:

Czyli krótko mówiąc kobita wmawia nam, że jakiego byśmy koloru cery nie miały, zawsze jest to żółty Oraz, że odcienie różowawe i brzoskwiniowe będą wyglądały - uwaga - kredowo i STAROŚWIECKO. Przepraszam, więc moja skóra jest staroświecka, bo ma sobie róż? W dodatku pani Brown twierdzi, że to właśnie żółty kolor sprawi, że będziemy wyglądać świeżo i zdrowo. No ciekawe od kiedy żółtawa cera kojarzy się ze zdrowiem i świeżością Mnie się wydaje, że ona chce po prostu stworzyć nową filozofię makijażu niezależnie od tego ile w niej sensu.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------


Moim zdaniem da się to wytłumaczyć całkiem łatwo: pani nr 1 jest typem letnim, czyli zimnym, a pani 2 jest typową Jesienią (ciepłym) więc nie ma to nic wspólnego ze stopniem jasności. Jak można w ogóle porównywać te typy?
Mam dziwne wrazenie, ze rozmowa z Toba jest calkowicie bezproduktywna i Ty nie chcesz sie niczego dowiedziec, ale potrollowac.
Nikt Ci sie nie kaze zgadzac z tym, co tu napisalam czy z tym, co pisze BB. Niemniej postaraj sie chociaz przeczytac to, co sie do Ciebie pisze.



- BB nie pisze, ze kazda skora jest zolta, ale kazda ma zolty pigment w roznym natezeniu.

- Jesli chodzi o termin "old fashonioned" to gdy zainteresujesz sie sztuka zobaczysz, ze wiekszosc kobiet na plotnach prezentuje wlasnie rozowe tony.

- Slowo "chalky" nie oznacza tylko "kredowy", ale tez "bialy, blady".





Zgadzam sie, ze zolty ton skory wyglada bardziej swiezo i zdrowo, co moim zdaniem obrazuja zdjecia powyzej (czyli J. Moore i R. Evan Wood).
Gdybys zechciala sie wczytac w cokolwiek, co tu do Ciebie napisano zauwazylabys, ze wybor tonu podkladu nie ma wiele wspolnego z byciem zimna, wiosna czy latem.
Na dowod tego zalacznik przedstawiajacy ta sama kobiete.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-12-11 o 16:42
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując