Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciaza- zmiany w ciele o ktorych nikt Ci nie powiedzial.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 16:39   #76
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: Ciaza- zmiany w ciele o ktorych nikt Ci nie powiedzial.

Glamourous, właśnie ja chciałam karmić, ale nie żeby tak na siłę, no ale to dla mnie naprawdę masakra czysta była jeżeli chodzi o balonik epi-no, to jest to wynalazek profesora z Uniwersytetu Medycznego w Monachium, pisałam na ten temat właśnie w kilku postach wyżej. Wiem, że on jest używany w Europie w wielu szpitalach położniczych, a u nas w jednym szpitalu tylko w Warszawie, niestety (chyba na Karowqej, o ile się nie mylę). Staram się o tym mówić, bo dzięki temu cudeńku nie byłam nacinana, nie pękłam (synek ważył 3,5 kg i miał 57cm, więc mały nie był) i błyskawicznie wróciłam do formy. Do mnie do pokoju przychodziły potem studentki położnictwa pytać, co zrobiłam, że mnie nie cięli (byłam jedyną nienacinaną kobietą w szpitalu) - mówiły, że na studiach wspomnieli im na wykładach, że coś takiego jest i że jest skuteczne, ale nikt im tego nawet nie pokazał...dramat... podawały mi swoje adresy i potem wysyłałam im ksero z instrukcji swojego balonika. Jeżeli Cię to interesuje, zajrzyj sobie na wątek o nacinaniu krocza - link podałam kilka postów wyżej - napisałam tam chyba wszystko, co uważałam za ważne i co robiłam, że urodziłam bez nacięcia -gdybyś miała jeszcze jakieś pytania, polecam się na PW ja cudem znalazłam ten balonik (w ciąży pierwszy raz byłam 5 lat temu), wtedy w ogóle nikt o tym nie mówił, teraz od razu wyskakuje strona polskiego przedstawiciela producenta, więc możesz sobie poczytać w necie znalazłam, że coś takiego w ogóle istnieje, ale niestety nie znalazłam żadnych opinii - jestem pionierką ale stwierdziłam, że trzeba coś zrobić - cokolwiek, bo jak nic nie zrobię, to nie mam żadnych szans na uniknięcie nacięcia. Niedługo muszę wyciągnąć z szafki moje epi-no i znów ćwiczyć, żeby nikomu nie przyszło do głowy mnie kroić przy drugim porodzie
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując