Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego żółty podkład?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-11, 23:42   #26
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Dlaczego żółty podkład?

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Kiedys (jakies 2 lata temu) czytalam artykul wlasnie o tym,ze nie powinno sie wybierac podkladów z rózowymi tonami,bo to miedzy innymi postarza cere..Dotyczylo to wlasnie wszystkich typów kolorystycznych cery i ja to ''lyklam'' Przez jakis czas uzywalam zóltawych odcieni,które totalnie mi nie pasowaly.
Duzej grupie pasuje zólty odcien hmmmm....Moze dlatego,ze teraz modna jest opalenizna Bardzo duzo dziewczyn korzysta z solarium,opalajac sie mocno-zmienia sie naturalny kolor-ociepla i moze dlatego wiekszosci pasuje zóltawy ton podkladu Ale to tylko takie moje zdanie Najwazniejsze,zeby kazda dziewczyna potrafila sobie dobrac odpowiedni kolor podkladu,który stopi sie z cera i bedzie wygladal naturalnie na twarzy a to,czy bedzie nalezala do grupy ''zóltej'' czy ''rózowej'' nie powinno miec zadnego znaczenia
To chyba nie ma znaczenia, bo sama jestem bardzo blada, od lat wielu się nie opalam, a i jako dziecko unikałam słońca, bo robiło ze mnie raczka. A jednak różowe nuty w podkładach mi nie służą.

Za to ostatnie zdanie powinno być wystarczającym podsumowaniem całej dyskusji. Chodzi w końcu o to, by wyglądać dobrze i naturalnie, żeby buzia nie odcinała się od reszty i nie wyglądała jak lizak na patyku.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując