Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-12, 12:25   #3866
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Kurczę, niemożliwe! Byłam święcie przekonana, że Creamy Nude jest dostępne tylko i wyłącznie w USA Jak tak sobie pomyślę, to nie przypominam sobie, bym w Douglasie widziała kiedykolwiek ten odcień Możliwe, że przegapiłam bo zostawały same testery, a ja byłam przekonana, ze to In the Nude Wiem, że w Wola Park w 1-szej szafie jest miejsce na szminki takie samo jak w Naturach. I odcienie są na pewno europejskie. Tam Creamy Nude na pewno nie widziałam

Napisz mi proszę, w których warszawskich D widziałaś ten odcień?


Słuchajcie, a ja nie mogę nigdzie dostać tego Blue Addicted Czy on na pewno nie został wycofany? Czy mam takiego pecha, że jak się zjawiam przed szafą, to wiecznie go nie ma
I on jest w 2-giej szafie?
W Wola Parku, Arkadii, Złotych Tarasach. Galerii Mokotów. Ale to jakiś czas temu jak jej szukałam, a wszędzie były tylko testery. Wczoraj na 100000% była w Złotych Tarasach. Piękny kolor swoją drogą. Ale w sztucznym świetle na łapce może nie zachwycić. Mnie zainteresowała jak ktoś wkleił zdjęcie na ustach w wątku o pomadkach nude.

Najwidoczniej Warszawskie Douglasy mają jakieś inne wtyki. Tylko niech Circusa wreszcie dadzą, bo albo ja nie wytrzymam tego czekania, albo TŻ nie wytrzyma moich wiecznych jęków
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora