Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciaza- zmiany w ciele o ktorych nikt Ci nie powiedzial.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-14, 10:02   #130
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Ciaza- zmiany w ciele o ktorych nikt Ci nie powiedzial.

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu wydawało mi się, że wcięcie w talii zanikło, ale po dogłębniejszej obserwacji doszłam do wniosku, że jednak jest Wprawdzie nie jest to talia osy, ale zawsze coś. Po prostu odłożyło się w jego okolicy trochę dodatkowego ciałka
Wydaje mi się, że wcięcie wraca do "normalności". W przeciwnym razie większość kobiet na świecie posiadających dzieci by go nie miała, a przecież tak nie jest.
Zawsze myślałam, że ciązowy brzuszek jest symetryczny, ułożony ,,centralnie,, . Ale mój mały ulokował się praktycznie pod pępkiem
Brzuch mam lekko spiczasty, teraz przesunął się lekko w górę.
Ale dzięki temu widzę resztki mojej talii

Cytat:
Napisane przez aleks0120 Pokaż wiadomość
ja dodatkowo zauwazylam, ze wszystkim sie bardzo przejmuje i niepotrzebnie sie zamartwiam. zaczelam sie tez bac szybkiej jazdy samochodem co kiedys mi nie przeszkadzalo. jak tylko na liczniku ktos przekracza 100 to zaczynam plakac szczegolnie jak dochodzi do tego wyprzedzanie
Ehh, zamartwianie się to chyba najnormalniejsza rzecz w ciąży
Jazdę samochodem staram się ograniczyć do minimum z racji tego, że mam problemy z koncentracją i nagłymi uderzeniami gorąca.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując