Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-14, 16:48   #4755
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Witamy w krainie pięciolatków Antosiu - wszystkiego naj, naj...




Maszko
...niestety tak dzieje się w większości miast. U mnie grudzień zawsze jest najcięższy finansowo bo:
1. są święta BN
2. mam ubezpieczenie samochodu
3. mam przeglada samochodu
4. Laura ma 1 stycznia urodziny (siostra 2 stycznia) więc urodzinowe zakupy i tak przypadają na grudzień...


A ja się ciut podłamałam...W trakcie Laury choroby zauważyłam, że ciągle każe powtarzać pytania, podpytuje non stop "co?co?". Byłam u pediatry, powiedziała, ze to pewnie wina przeziębienia ale wysłała nas do laryngologa. Byłyśmy dziś. Owszem - w jednym uchu jest na błonie bębenkowej woskowina - czeka ans 10 dni rozpuszczania jej kropelkami ale...w drugim uchu błona bębenkowa jest wklęsła (być może w tym z woskowiną też jest ten problem ale nie było na dzień dzisiejszy "widoczności"). Dostaliśmy skierowanie na badanie słuchu bo podobno wklęsła błona bębenkowa świadczy o problemie/uszkodzeniu trąbki czy kanału słuchowego ...Z wynikami mamy podejść do niego i wówczas zadecyduje o dalszym leczeniu "zobaczymy czy będzie co leczyć, czy wkroczymy z aparatem słuchowym, może i będzie potrzebna operacja...zobaczymy". Laryngolog był poza tym bardzo niemiły ale jak w końcu zajrzał do ucha to zmiękł...martwię się... Laura jak wam już nie raz pisałam mówi obocznie literki, przekręca wyrazy....może tu 'był pies pogrzebany"? Przecież miała robione badanie słuchu po urodzeniu...
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora