Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-15, 11:38   #3249
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Kosmetyki naturalne

Tak o tego mo chodzi wiem, wiem ma SLS i wcisneli w niego jakies smieci, ale ma sporo wyciagow roslinnych i to sie czuje, bo znakomicie oczyszcza wlosy a dla kogos z tlustymi włosami to mega wazne (mydełka mimo, ze bardziej naturalne to na dluzsza mete moje wlosy nie okceptuja tego "osadu"), moja mama stosuje szampon apteczny Seboradin i wydaje mi sie ze ten z profarmu ma podobne działanie na wlosy, ja osobiescie wczesniej lubowałam sie w Fitomedzie (choc tez nie naturalny zupelnie) ale one sie do profarmu nie umywają w oczyszczaniu i nadawaniu puszystosci.

Racja, ze ktos kto wystrzega sie sls, parabenow itd w szamponach z wzgledu na henne czy inne powody, ten szampon dyskwalifikuje z produktow 100% naturalnych, ale dla mnie -jezeli produkt spisuje sie i ma wiecej plusow niz minusow, lub ich nie ma wcale- mimo ze nie 100% naturalny to trzymam się go. Gdyby nie mial w sobie tylu wyciagow z zioł i byl chociazby w 90% chemia to na pewno bym go nie kupiła. Robię olejowanie, skonczyłam z pseudo henna bo do naturalnej nie mam cierpliwosci, wiec mi ten produkt odpowiada, narazie przynajmniej
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2011-12-15 o 11:43
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując