Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Typy (kształt) oczu i ich makijaż - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-20, 16:36   #803
szurowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

Cześć dziewczyny!!
Jestem w kropce. od zawsze korzystam z waszych porad i z reguły na dobre mi to wychodzi ale tym razem niestety wszystko zawodzi Nie potrafię sobie poradzić. Ostatnio miałam imprezę pracowniczą, taką wigilię powiedzmy. Wszyscy wystrojeni, umalowani - ja też. Później mama prosi o podesłanie zdjęć i pyta dlaczego nie jestem w ogóle pomalowana?!?! Chodziło jej o oczy, ponieważ buzię zazwyczaj musnę tylko bronzerem i różem, ale rzeczywiście, nic nie widać, na pomalowanie oczu poświęciłam chyba z 25 minut i nic...kompletnie nic nie było widać. Wiem na pewno, że po prostu robię to w zły sposób ale niestety próbowałam już kilku i żaden nie pasi. Używam dobrych kosmetyków, które długo trzymają się na powiekach, linery i cienie, ale których nie widać Mam oczy głęboko osadzone, z opadającą powieką a do tego rzęsy, krótkie i sztywne nawet zalotka nie pomaga...proszę pomóżcie!!! poniżej zdjęcia oczu z wyżej wymienionej imprezy
szurowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując