Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosomaniaczki cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-27, 23:05   #2012
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Tak Po kilkudniowych testach mogę powiedzieć już coś więcej i to niekoniecznie na plus - między innymi to, że ciemne kolory się dosyć mocno osypują przy nakładaniu i że większość kolorów jest do siebie podobna. Myślałam też, że będzie więcej matów niż perłowych

U mnie przejedzenia ciąg dalszy Wczoraj na śniadanie i obiad i dzisiaj na śniadanie jedliśmy resztki z wigilii, które dostaliśmy od rodziców I to jeszcze nie wszystko Niepotrzebnie kupowaliśmy pieczywo i wędlinę bo tak naprawdę nic z tego nie ruszyliśmy - w przyszłym roku musimy o tym pamiętać i być mądrzejsi


Zazdroszczę naszej wątkowej młodzieży, że mają jeszcze wolne, a ja muszę iść jutro do roboty
Podobno jest jeszcze paletka Matte
Co prawda są tam jakieś perły, ale w przeważającej części jednak maty i satynki.

Nauczona doświadczeniem zakupy robię po świętach, już się przyzwyczaiłam, że pojara idzie z rodziców , potem tylko w lodówce się psuje

Ja tym razem też mam wolne, ale to akurat urlopowo
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Pamiętam, pamiętam . Pastelowe kolory, falbanki, koronki, bufki, halki i ... bardzo mi się podobały .




Do dzisiaj spokój . Tfu, tfu, tfu - żeby nie zapeszyć .
Ech, ależ to była radocha, jak taką kieckę można było założyć
Też bardzo mi się podobały
Pamiętam, że większość miałam różowych, ale jedna niebieska - moja ulubiona
Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Tez tak mam,więc jak najszybciej muszę malować paznokcie

Satin rose, nr 84
U mnie to samo :/ nienawidzę wręcz deszczu... I jak szłam w niedzielę do kościoła to czułam sie jakby była Wielkanoc
A mi jak na złość, mimo krótkości wielkiej, jeszcze bardziej pazur się złamał i muszę je wyrównać teraz już chyba na totalne zero
I nie będę mogła robić swatchy do bloga
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Gorzej jak w przyszłym roku nie zrobię zakupów a rodzice ugotują mniej jedzenia (bo przecież co roku jest tego za dużo) i nie będę miała co jeść

Ja wyczaiłam w moim mieście zumbę, i to niedaleko mojej pracy - od stycznia zaczynam Trzeba ruszyć wreszcie d.u.p.ę. i wziąć się za siebie
U mnie rodzice i tak zrobią za dużo, specjalnie, żeby biedne dzieci oprowiantować

Przypomniałaś mi o gruponach, które muszę wreszcie zacząć realizować
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując