Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-28, 20:54   #39
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Również się melduję Aż się zdziwiłam, że po całodziennej nieobecności, było tak mało stron nieprzeczytanych.

Jeszcze wtrącę o tych kolorystykach i typach urody. Faktycznie, znaczna większość wygląda lepiej z ciepłym podkładem. Drugie co czytałam, to że na świecie istnieje bardzo mało osób, które mogłyby się dokładnie podpisać pod któryś "szablon". Trzecie: podobno najczęściej pasuje się do tego typu, z którego jesteśmy miesiąca (np. ja jestem z października i jestem raczej typem jesiennym). Ostatnie: przede wszystkim słyszałam o sprawdzaniu na jakichś chustach/skrawkach materiału- można zobaczyć czy twarz wygląda na wypoczętą przy czystej bieli, czy raczej przy takiej kości słoniowej, złamanej bieli. W jednym artykule (z gazetki Natury) czytałam, że większość Polek, to typ letni (ale nie wiem, czy mogłabym się z tym zgodzić...)

Co zauważyłam, na lakierze czarnym znacznie, znacznie lepiej wygląda Blue Addicted, niż Make it Golden. Ten pierwszy- obłędny! Daje wrażenie takiego maksymalnie głębokiego granatu.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora