Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosomaniaczki cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-30, 20:04   #2037
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nie piernicz ! W Sephorze po 50,oo zł. Aga, warto ! Ja, wyjątkowo krytyczna osoba, to mówię . Używam już ponad dwa lata i jak do tej pory nic lepszego nie spotkałam na swej drodze .
A teraz i więcej , bez przerwy ceny podnoszą
Na tej aukcji to prawdziwa okazja, biorąc pod uwagę, że kosmetyki mają po pół litra. Za standardową objętość sklepową z tej aukcji wychodzi jakieś 16 zł, co już nie jest jakąś zabójczą ceną.
A kosmetyki fajne potwierdzam .
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja już po zakupach : chleb, masło, żółty ser i dżem . Innych pomysłów i zachcianek brak .
U mnie też po zakupach , chleb, ser, sałatka i szampan
Zapomniałam kaszy dla Ali
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Pisałam Wam, że moja Psiapsiółka ma włosy takiej jakości, że nic nie jest w stanie im zaszkodzić . Do tej pory . Dałam Jej te cudeńka do włosów z Bingo . Taką masakrę na łbie Jej zrobiły, że do dzisiaj mnie ochrzania . Obie uznałyśmy, że strach tego i do prania swetrów używać. Pójdzie do mycia łazienki . Niech Wam nie przyjdzie do głowy tego badziewia używać .


Miłego dnia
Uuuuu, grubo
No to nie będę kupować.
Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie korund, olejek jojoba, masło shea i baze do maseczek peel off

Nie mam ochoty na Sylwestra ;o
Ooo, korund, jest na mojej wishliście

Uwielbiałam chodzić na sylwestrowe imprezy w LO, na studiach już troszkę mniej, a potem to już w ogóle leń mi w tył wlazł

A tak w ogóle Aga, po co pokazywałaś te linki, teraz znowu chce mi się zakupy zrobić, a limit na styczeń to już prawie przewaliłam ...
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując