Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niemcy II :)
Wątek: Niemcy II :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 20:56   #3860
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy II :)

majka czyta w myslach hihihihi.

Eh kobietka, a ja na slasku i juz myslalam ze moze uda sie nam jeszcze spotkac, jutro tu maja wolne. No my tez w sobote, zeby w niedziele odpoczac.
Mowisz ze nie mieli duraline? A co wykupiono im wszystko czy jak? No zeby duraline nie bylo ;o) gdyby co to u mnie w DE jest po 10zl, czyli zamiast 20zl, wychodzi 40zl tak pi razy drzwi, wiec gdyby co moge kupic jak juz wroce i ci wyslac, bo do Opola to my juz nie pojedziemy, wiec nie ma szans zebym cie zaopatrzyla po polskiej cenie ;o( albo moze ktos z rodziny moze ci pozniej kupic i wyslac? Jako list i taka mala rzecz to drogo by nie bylo za przesylke. Nawet jak by 10zl wyszlo to i tak taniej niz u nas w Düsseldorfie.
nasza majka juz male rozeznanie zrobila w Inglocie. ja wiem ze cienie do paletki Freedom kosztuja 7-8€, roz cos kolo 12€, a majka dowiedziala sie ze pigmenty i brokat 16€ a duraline wlasnie 10€. Swoja droga ja rozumiem przebita razy 2 ale za pigment 16€ a ja placilam po normalnej cenie 27zl, wiec mi tu nie wychodzi razy dwa, chodz ja z matmy bylam zawsze noga, wiec nic dziwnego ze sie doliczyc nie moge ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora