Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmiana wyznania, chłopaka czy staropanieństwo?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-08, 21:38   #65
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Zmiana wyznania, chłopaka czy staropanieństwo?

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Dziewczyno dałas się wciać z castingu ?? co za trep urządza castingi... byłaś jeszcze "szczęściarą "że Cię o tym powiadomił łaskawie. Ale Ty zamiast się zreflektowac brnelas dalej w zwiazek z burakiem... Wiem że go nei znam ale jakby ja takie coś usłyszała to pomyślałabym o nim jak najgorzej! Dziewczyno w tej chwili to kwestia religii w porownaniu z tym oraz wizją rzekomego "staropanienstwa" sa "pikusiem". BTW Ty go w ogóle kochasz ? Zastanów sie poważnie nad swoim życiem, sobą bo zrobisz sobie krzywdę !
o matko ... Chciałoby się powiedzieć. Wizaż uczy wizaż bawi, wizaż radzi, wizaż nigdy Cię nie zdradzi ....

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez preetamsingh Pokaż wiadomość
Na postawione w temacie wątku pytanie odpowiem więc i ja:
ja bym brała staropanieństwo. Masz już 20 lat, nie oszukujmy się, to już "ten" wiek, a wiesz, jacy faceci są wybredni... Robią castingi, chca coraz młodsze, a 20 lat na karku to już emerytura na tym rynku, więc ja bym się nie łudziła, że jeszcze wyjdziesz za mąż w tym roku...


Made my night !

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Szybko się sprawy potoczyły, skoro już ślub bierzecie

No cóż powiem, że w obecnych czasach i w Twoim wieku nie ma co wybrzydzać. Trzeba albo brac co jest (czyli wyjść za mąż ze zmianą wiary) albo szukać innych możliwych rozwiązań (być z kolegą, po jakimś roku może się zaręczycie). Teraz to nie przelewki, jak będziesz miała zbyt wysokie wymagania, to męża nie znajdziesz.
Zostałaś wybrana spośród innych kandydatek, los się do Ciebie uśmiechnął
.
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together

Edytowane przez gosiaska
Czas edycji: 2012-01-08 o 21:40
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując