Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmiana wyznania, chłopaka czy staropanieństwo?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 09:53   #80
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Zmiana wyznania, chłopaka czy staropanieństwo?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
zadałam pytanie dziewczynie o różnice.
ja je znam,jednak chciałam dowiedziec się od niej w czym widzi problem.
boga kochac można będąc zielonoświątkowcem,lutera nem,ewangelikiem, geko,czy rzymsko-katolikiem.
mogłabym zrozumieć ,gdyby musiała wybrac islam,czy wiarę jehowych,ale odłam katolicyzmu?

poza tym myśleć o zmnianie wiary po 2 mies. od poznania,sory castingu?
Luteranizm nie jest odłamem katolicyzmu ale chrześcijaństwa.

Zresztą autorka nie musi zmieniać wyznania, może pozostać katoliczką i wziąć ślub ekumeniczny. Ale problem religii ma tu znaczenie drugorzędne, główny problem tkwi w strachu autorki przed staropanieństwem. Ona boi się, że drugi raz juz nie będzie mieć takiego farta i nie wygra castingu na żonę.....:cojest :

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Wow .. to ja chyba super mega odważna jestem bo po 30, między innymi ze względu na naciski w sprawie religii olałam ślub jakieś 2,5 miesiąca przed .... powinnam sobie kupić stado kotów
To dobry pomysł Ich mruczenie zrekompensuje Ci niedogodności staropanieństwa.
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując