Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Całkowita bezsilność... Nie wiem co robić...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-09, 18:03   #18
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Całkowita bezsilność... Nie wiem co robić...

Cytat:
Napisane przez Hitori Pokaż wiadomość
Jakbym czytała o swoimTż Nie ukrywam już przed sobą, że jest leniem i egoistą, który nie chce się starać dla mnie i naszego dziecka (o mojej dwójce z poprzedniego związku już nie wspomnę) Niby pracuje, ale zawsze ma ważniejsze wydatki. Umie dużo, robi niewiele. A ja nie jestem jego matką, by nakazywać, czegoś zabraniać, zamykać lodówkę, ograniczać dostęp do komputera czy coś w tym stylu. Nie szukałam u nikogo rad, bo sama wiem, co muszę zrobić. Ale też mi ciężko I doskonale Cię rozumiem Autorko. Ja obrałam strategię ciut pasywną - chcę, by sam odkrył, że woli się wyprowadzić, niż być ze mną. I jak kiedyś wkurzałam się, że nie wraca do domu na noce, to teraz jasno daję mu do zrozumienia, że wracać nie musi
najważniejszy jest ten pierwszy krok.... lepiej samemu sobie radzić bez darmozjada zamiast pracować i utrzymywać siebie i jeszcze kogoś, bo szala goryczy się przepełnia - ale czasami jest za późno i życie wali się nam na głowę. Dlatego dziewczyny Wszystkim Pasożytom Mówimy Stanowcze NIE!
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując