Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-11, 20:00   #257
amarantas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 403
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Lina jak to ma nadwage? BMI mu obliczyli czy co?
moze inny mu przypasuje wiec probuj. Dla nas smoczek to zbawienie!

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Dziewczyny Wasze dzieci placza juz lzami? Od kilku dni jak Olek poplakuje to czerwienia mu sie oczka i szkla. Lzy nie wyplywaja ale oczka sa lekko mokrawe

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Lina bardzo fajny komplet do chrztu my na kwiecien potrzebujemy jakis ale poszukam tuz przed bo nie wiem ile jeszcze urosnie moj syncio.
Mój Jasiu juz od jakiegos czasu płacze łzami.

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
pytałam o to ciasto drożdżowe bo wczoraj chyba Dalija napisała,że jej połozna powiedziała,że nie można drożdżowego,więc się zdziwiłam.Ja jem od jakiegoś czasu więc luzik.

Co do ulewania to moja też potrafi-2 razy się zdażyłao,że nie mogła złapać powietrza,ale dobrze,że byliśmy z tz obok-wystarczyło ją podnieść i chlusnęła...
łóżeczko ma podniesione z jednej strony cały czas.Dziś ajkieś 40 minut po jedzeniu jeszcze ulewała-chyba ze 3-4 razy chlusnęła aż na podłogę 3 razy ją przebierałam jeśli dobrze pamiętam.Zdarza się,że nawet po 2 godzinach snu się przebudzi i jeszcze uleje-straszne to jestbidulka

a propo jedzenia-nie jadłam jajek jeszcze-jadłyście może jajecznicę??
jakoś apetytu nie mam na nic-znudziło mi się brak takiego wyrazistego smaku jedzenia-typu czosnek,cebula,jakieś ostre przyprawy....ehhh

czy wasze dzieci mają ciepłe rączki i stópki??
w co ubieracie dzieci w domu przy temp 20-21-max22stopniach??

moja lubi smok NUK,tego TT wypluwa-jakis taki króciutki jest
Mój mały ma zawsze zimne raczki a szcegolnie w nocy.
__________________

wymianka
amarantas jest offline Zgłoś do moderatora