Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode z Krakowa!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 19:35   #2154
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez samiramis Pokaż wiadomość
Z tym chudnięciem przed weselem to wcale nie jest tak jak wszyscy mówią. Ja spadłam może 1kg. mam slub za tydzien i wcale nie jestem chudsza niż rok temu. Natomiast mi nie zalezało na odchudzaniu się bo uważam, że suknia ma pasować do mnie a nie ja do sukienki. Fakt, jestesmy juz mocno zestresowani ale to dlatego, że mało co idzie po naszej myśli ciągle się coś zmienia.
Najgrosze jest to, że ludzie popotwierdzali obecność a tu od innych osób dowiaduję się, że wogóle się nie wybierają Mieliśmy taką sytuację w tym tygodniu właśnie. Druhna mi o tym powiedziała bo przy organizacji panienskiego jedna z kobiet powiedziała, że nie idzie bo nie idzie tez na wesele a jej mąż do mojego TZ twierdził że idą oboje. dzwoniliśmy jeszcze raz aby się upewnić i on nadal twierdził że "bardzo chcą byc".
Ogólnie to nerwówka jest spora.zamówilismy księgę gosći, zapłaciliśmy i dostalismy maila że firma ma urlop i księga nie dotrze. Dzwonilismy tam 2 dni aby anulować aukcję bo co my z kśięgą zrobimy po weselu skoro tam jest data i nasze imiona;/ Dziś wreszcie pani odebrała i powiedziała, że zrobią nam tą księgę i wyslą 3.01 więc do piątku powinna dojść. tylko, że ja w tym czasie zdążyłam juz kupić album aby samej zrobić księgę;/ Normalnie koszty dwoja się i troją na kilka dni przed imprezą.
I jeszcze dylemat jakie wina kupić. do tej pory kupilismy polslodkie ale nie wiemy jakie mają byc do obiadu bo każdy mówi co innego;/
Któraś się orientuje??
Zamówiłam bukiet-taki jaki chciałam choć całą reszte kwitów będę mieć z innej kwiaciarni.
ehh z gośćmi zawsze są problemy :/ tak jak czytam na kolejnych wątkach to ludzie wymyślają takie cuda byle by tylko nie iść na wesele. Ale może i dobrze - po co mi gość, który przychodzi z tzw "łaski"??? Sama się boję jak to będzie u mnie bo w mojej rodzinie przed samym naszym weselem w przeciągu 2 miesięcy są 3 inne wesela, martwię się, że przez to dużo gości nie przyjdzie na naszą uroczystość.

ja już diete wprowadziłam, (póki co ograniczenie do 1 cukierka dziennie) może do sierpnia uda mi się coś zdziałać, a musze przyznać że kocham jeść, kocham słodkie i jest mi strasznie trudno

Dziewczyny powiedzcie mi, jak rozwiązać problem z ciągłymi toastami? Nalewać sobie w ukryciu wode do kieliszka?

a z naszych przygotowań:
w ten weekend mamy kurs małżeński na dobrego pasterza
obrączki już są! za obrączki 5 mm obie półokrągłe, obrączka dla męża bez udziwnień, moja - 3 brylanciki na ukos - 1800zł, grawer gratis
dokładnie te:
http://www.zlotnik24.com.pl/product_...products_id/56

w rzeczywistości tych brylancików wcale nie widać tylko się coś ładnie błyszczy w świetle, efekt jest bardzo subtelny miało być całkiem tradycyjnie, ale co zrobić jak zakochałam się w swojej od pierwszego spojrzenia

co u Was Kochane?

Edytowane przez Grzesiowa
Czas edycji: 2012-01-12 o 19:49
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora