Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjer - Lublin
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-14, 15:25   #2317
justynaa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer - LUBLIN

jeśli chodzi o salon Anna przy ul.Bursztynowej to odradzam ten salon.niestety miałam przyjemność skorzystania z ich usług.mowie niestety ponieważ pani która się mną zajmowała,a właściwie to jakaś gówniara,zamiast pofarbować mi włosy na brąz tak jak sobie życzyłam,zrobiła po swojemu i pomalowała na czarno.i jeszcze bezczelnie twierdziła że tak mi będzie bardziej do twarzy!co to ma być???!!

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

ten salon to porażka!byłam umówiona na godzinę 15 a zostałam poproszona na fotel o godz.17!już byłam taka zdenerwowana że miałam zamiar zrezygnować.ale się uparłam i pomyślałam że skoro już tyle czekam to zaczekam jeszcze parę minut.w międzyczasie uśmiechnięta pani zaproponowała mi kawkę.wiec poprosiłam.myślałam że zwymiotuje-z kubka wystawał długi włos,a mało tego była na nim szminka!podają każdej klientce w tym samym nie umytym kubku kawę!podziękowałam grzecznie i powiedziałam żeby sobie sama to wypiła.ale to jeszcze nic.była mowa ze chce mieć brązowe włosy,a pomalowano mi na czarny!!oczywiście pani powiedziała ze to nie jej wina tylko źle dobranej farby!co za debile!!oczywiście nie zapłaciłam ani grosza!nie wiem co mnie podkusiło aby wybrać akurat ten salon.

Edytowane przez justynaa2
Czas edycji: 2012-01-14 o 15:04 Powód: błędy w tekście
justynaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując