Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 19:28   #20
paulina18021995
Zakorzenienie
 
Avatar paulina18021995
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 5 398
GG do paulina18021995
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
ja wczoraj o 18 wyrywalam najpierw mialam wizyte u orto a potem nie zdazylam pomyslec to juz siedzialam na drugim fotelu. Dopiero w polowie z nerwow zrobilo mi sie strasznie zimno i cala sie trzeslam, nawet po skonczonej ekstrakcji;/



Moja 8 tez byla troche krzywo polozona, ale az pod 7 nie byla. Ja mysle ze tu tez zalezy od organizmu, kazdy inaczej zareaguje.
Ja tez wygladam jak chomik i mam wrazenie ze dalej puchen
ja jak czekałam aż p. doktor wszystko uzgodni z moją mamą i siedziałam na fotelu to zaczęłam sie stresić że nie spr tej p. dr, że tylko orto mi ją poleciła, a co bd jak coś nie pójdzie itp.

chyba masz racje, co organizm to inna reakcja

Cytat:
Napisane przez kruuuszi Pokaż wiadomość
A na czym polega ten pantogram? Chodzi o zdjęcia szczęki i zębów? Bo tak już was czytam i czytam i już chce mieć ten aparat, że aż się doczekać nie mogę.

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Noemi , ja przykładałam lodem wieczorem, tak na 1,5 godzinki lód w ręcznik i do buziaka pomagało zarówno na ból jak i na opuchliznę.
prześwietlenie szczęki i zębów

ja ciągle chodze z lodem i mama co jakiś czas mi wymienia

edit: pomyłka w pisowni [moja wina] pantomogram powinno być; wpisz w google to zobaczysz jak to wygląda
__________________
góra: 9.06.2010r.
dół: 22.09.2010r.
http://aparat-orto.blog.onet.pl

"Wierz w siebie, wiara czyni cuda, wielu się nie udało, ale Tobie się uda..."
/Drużyna Mistrzów - RDW, RPS, Dobrzan - "Wierz w Siebie"/

Edytowane przez paulina18021995
Czas edycji: 2012-01-17 o 19:29
paulina18021995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując