Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Województwo Pomorskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-01, 12:58   #3214
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

heh pisałam ze napisze co wymysliłam z TZecikiem a wiec tak tylko prosze nie krzyczec i niebic mocno


jako ze w przyszłym tygodniu wtorek czy tam w srode mamy sie spotkac ( w srode akurat mikolajki sa )
to wymysliłam tak:
jako ze mam kluczyk do niego i pewnie tak jak zawsze umowimy sie ze ja do niego przyjade to pojade predzej i przygotuje tak niespodzianke Tzecik zanim sie pewnie zjawi bedzie po 16 jak nie 17 to bedzie juz ciemno wiec:
zrobie jakas dobra obiado-kolacje nakryje ladnie z swiecami stól zrobie cos pysznego moze spagetti z kurczaczkiem do tego kupie dobre winko wezne zapale male s swieczuszki w calym pokoju wlacze jakas nastrojowa muzyczke ubiore moja elegancka czarna sukienke postaram sie wygladac najlepiej ajk bede mogla i tak na niego poczekam
chciala bym by ta rozmowa odbyla sie w jakiejs takiej wyjatkowej atmosferze zeby bylo tak romantycznie chce by on byl zadowolony

Nie ukrywam ze bardzo bym chciala by ta rozmowa odbyla sie wlasnie tak i potoczyla w taki sposob by on mnie przeprosil i powiedzial bysmy byli razem i dali sobie szanse jak bedzioe ciezko mi powiedziec jak narazie tak sobie zaplanowalam i bardzo byk chcila aby sie wszystko udalo i poszło po mojej mysli

Myslicie ze to glupie??? czy ze ma sens????
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora