Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój przepis na dobrą zabawę makijażem w karnawale :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-24, 13:05   #75
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Mój przepis na dobrą zabawę makijażem w karnawale :D

Na zakończenie zaprezentuję i opiszę sprawdzone przeze mnie i najbardziej lubiane pudry matujące i utrwalające makijaż

Pudry matujące i utrwalające:
1. Puder Elf Complexion. Dostałam na początku grudnia. Jest bardzo miękki, świetnie matuje i na długo! Jedyną wadą jest cena w porównaniu do wydajności, która jest dość słaba. Kosztuje niecałe 20 zł i z tego co widzę i to nie przy codziennym używaniu starczy mi może do marca/kwietnia.
2. Puder transparentny Kryolan, TL 2. Kocham! Jest wspaniały, dopasowuje się do każdej karnacji, dobrze matuje i to praktycznie na cały dzień. Nawet latem sprawdza się świetnie! Cena to ok. 50-60 zł ale wydajność jest niezwykła- spokojnie starczy na 2 lata codziennego stosowania- tak myślę.
3. Puder transparentny Kryolan TL 3. Dostałam próbkę i również uwielbiam.
4. Kryolan Anti Shine Kryolan. Nie przepadam bo nie matuje na cały dzień i biały kolor wydaje mi się nawet przy oszczędnym użyciu widoczny. Nie wtapia się ładnie w buzie. Do mojej cery po prostu nie pasuje. Cena to ok. 50 zł.
5. Transparentny puder matujący Inglot. Lubię ale nie kocham bo trzeba ponawiać aplikację, gdyż po jakimś czasie buzia zaczyna się błyszczeć.
6. True Match L’oreal. Takie samo zdanie jak wyżej.
7. Puder matujący Lily Lolo. Fajny ale bez fajerwerków. Ładnie matuje. Dostałam gratis.

Załączam też zdjęcia pędzelków, które są moimi niezbędnikami w aplikowaniu pudrów. Nr 1 jest pędzel kabuki MUFE Polecam ale cena odstrasza niestety Mam go ok 2 lata a nie stracił ani jednego włoska przy codziennym używaniu i myciu raz na 2 tygodnie. Jest mięciusi i bardzo zbity.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (59,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01332.jpg (98,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01402.jpg (122,4 KB, 5 załadowań)
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora