Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niesmak po 'profesjonalnym' makijażu.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 20:26   #38
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Niesmak po 'profesjonalnym' makijażu.

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
u nas robi się tak-po wykonanej usłudze-fryzjerskiej,kosmetycznej czy jeszcze jakiejś innej -po pytaniu czy wszystko się podoba -kiwa się głową a po wyjściu z salonu są łzy i przeklinanie_
nie wiem dlaczego brakuje nam w tym wypadku odwagi ...
nie wiem dlaczego my Polacy nie mamy odwagi powiedzie-nie podoba mi się i j
Zgadzam się, opowiem co zdarzyło mi się ostatnio : Byłam z mamą w restauracji, zamówiłyśmy sałatkę która była zupełnie bez smaku. Oczywiści skomentowałyśmy ten fakt, po czym przychodzi kelnerka i pyta jak smakuje. Moja mama oczywiście że pyszne itd, a ja otwarcie powiedziałam że sałatka nie ma smaku. Po tym zdarzeniu mama zapytała mnie dlaczego tak zrobiłam, że to niekulturalne. A ja odpowiedziałam że nie chodziło mi o to żeby kogoś obrazić a o to, żeby można było na następny raz tę sałatkę przyrządzić lepiej i smaczniej.

To samo tyczy się makijażu, uwagi klientek są bardzo cenne bo dzięki nim można udoskonalać swoje umiejętności i uczyć się na błędach. Wyrażanie swojej PRAWDZIWEJ opini jest moim zdaniem bardzo ważne żeby kolejne osoby mogły być zadowolone kiedy makijaż zostanie wykonany lepiej.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując