Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry UV a makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-01, 20:26   #2323
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Hej Suri, u mnie typ nr 1 na Avence dawał efekt betonu, tynk szpachlowany, ma dość gęstą konsystencję i trudno go nałożyć. Reszty nie znam.
Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Z nich wszystkich mam Lancome, Teint Idole Ultra.
Bardzo dobrze kryje, długo się trzyma (nie wiem jak długo się trzyma na Avence), jest płynny, ale uwaga: jest płynny w momencie "wypompowywania" z buteleczki, dość szybko zasycha i trzeba się spieszyć z nakładaniem. Ostatnio nałozyłam go pędzlem do podkładu Sephory i WOW , efekt był dużo lepszy niż przy nakładaniu palcami: wszystko ładnie, równo pokryte, efekt był dużo bardziej naturalny.
Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Suri, testowałam parę razy Double Wear na filtrach i odradzam - wygląda brzydko, jest strasznie widoczny, taki efekt taniego, źle zrobionego makijażu. Szkoda pieniędzy. Zresztą, jeśli masz mozliwość pójść do Sephory, to tam Ci zrobią próbki podkładów. Nie ma to jak wypróbować na własnej wyfiltrowanej gębie
Dzisiaj byłam i w Sephorze i w Douglasie. W Sephorze mieli małe pojemniki (stały przy kremach), więc wziełam 3 i poszłam ładnie poprosić Panią, aby mi przelała do nich interesujące mnie podkłady. Okazało się, że najaśniejszych kolorów podkładów, które mnie interesowały nie było już testerów , więc Pani zrobiła mi z tych testerów, które miały najjaśniejszy kolor. Druga Pani na pytanie czy zechciałaby mi zrobić próbkę z interesującego mnie podkadu, spojrzała na mnie dziwnym wzrokiem i z miną "obrażonej" spełniła moją prośbę. Dostałam próbkę "Individualist" EL i "Maquimat" Lancome. Bez komentarza.

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Suri mój faworyt to Teint Idole Ultra Lancome - lepszego jeśli chodzi o płynne podkłady jeszcze nie znalazłam Musiałabyś wziąść numer 01, bo to w palecie barw Lancome jedyny w miarę jasny odcień.
Dziekuję za odpowiedzi Smoku, margaretko02, Erato, Basiu39 .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes

Edytowane przez Suri
Czas edycji: 2006-12-01 o 21:45
Suri jest offline Zgłoś do moderatora