Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Województwo Pomorskie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-01, 20:57   #3230
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Aga
i wlasnie tak sobie mysle ze jak mam juz sie z nim rozstac to chce nasz ostatni wieczor jakos tak miło spedzic
wiem ze rozumiecie mnie chyba tak calkiem zreszta wcale sie nei dziwie i nie gniewam to nie wy to przezywacie zreszta jest cos takiego co sprawia ze ja poprostu czuje ze on sie wacha i sam nie jest dokonca pewny swej decyzji a zreszta nie bede juz o tym marudzic napisze po fakcie jak wyszlo
Aga- po pierwsze - zrobisz jak uwazasz, ale ...Moim skromnym zdaniem taki 'mily' wieczor nie jest dobrym rozwiazaniem na /ewentualne/ rozstanie.Nie mowie, ze macie wbijac sobie noze w plecy, ale usiasc i pogadac bez ceregieli.
Po drugie - wiem Aga, ze go kochasz, dlatego staram sie byc delikatna Ale czy naprwde w dalszym ciagu slepo i uparcie mozesz powiedziec, ze chcesz spedzic reszte zycia z kims kto sie WACHA byc z toba?Z kims kto w TAKIEJ chwili zerwal z toba? Zastanow sie!

A po trzecie - piszesz, ze nie przezywamy! A skad wiesz? Mi jest strasznie smutno, ze on zrobil to co zrobil. Fakt,ja nie kocham Kuby i nie ja z nim bylam /na jego zreszta szczescie/ - ale kazda z nas martwi sie i smuci z powodu twoich problemow i zmartwien.

Cytat:
Napisane przez Aga
jest jaki jest ale najwazniejsze ze jest przy tobie uwierz bo własnie zmagam sie z tym jak to jest gdy Tzecika brakuje
Ehh jasne, ze go kocham, ale chlopa trzeba sobie wychowac

co do terminu - proponuje - 17.12 /niedziela/ lub 20.12 /sroda/; godzina np 15 lub 16 /obojetnie, moze byc wczesniej/pozniej /
Miejsce- Gdynia Gl, spotykamy sie na dworcu gl przy Rossmanie, przy glownym wejsciu/wyjsciu?

A Kasia juz dlugo podczytuje nasz wateczek - moze Aga, opisz jej swoja sytuacje na PW - nie bedzie musiala sie czaic


P.S nerwowa cos jestem

Edit - chyba wole
A co do godziny - oki dla mnie moze byc i 12
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora