Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie wrześniowo-październikowe 2012
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 10:01   #578
adunia89
Zadomowienie
 
Avatar adunia89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość
dokładnie! ja tak samo uważam chce wziąść ślub jak sie dzidziuś urodzi juz dojde do siebie na spokojnie sobie załatwić i w ogóle to juz nie są te czasy ze trzeba być po ślubie zeby nie być pośmiewiskiem ze panną z dzieckiem sie zostało... w koncu chyba skoro mieszkam z moim narzeczonym od dwóch klat juz to mogli się spodziewać ze tak moze być a tak w ogóle to moja mama mi zawsze powtarza zebym sie nie hajtała bo gdzie mi sie spieszy zebym jeszcze dzieci nie miała ... no ale przepraszam bardzo we wrześniu skończę 28 lat to kiedy mam dzieci rodzić i rodzine zakładać? jak bede miała 40?? myślę ze odpowiedni wiek to jest na takie decyzje
My też nie mamy ślubu i ustaliliśmy, że weźmiemy go jak już się dzidziuś urodzi. Na szczęście, i teściowie, i moja mama popierają naszą decyzję, więc sprawy nie ma. Mieszkamy ze sobą kilka lat, zaręczyliśmy się w tamtym roku, więc już spokojnie poczekamy, bo ja też chcę wybawić się na swoim panieńskim, a potem na weselu
__________________
My...
Kajusia
05.09.2015

Najbardziej gorzka w naszym dzisiejszym smutku
jest pamięć o wczorajszej radości...

Amelia
adunia89 jest offline Zgłoś do moderatora