Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 09:32   #2648
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Hejloł sobotnio

Któraś z Was (przepraszam, skleroza) pytała o czas promocji Gerbera w Tesco. Małż był , kupił i okazuje się, że to nie krótkotrwała promocja tylko tzw. pewniak, czyli przez jakiś czas deserki i soczki Gerbera będą stale po 2 zł. (mlekołaki są już dość długo w tej cenie, więc pewnie z Gererkami będzie podobnie).Z tym, że soczki są pakowane po 2 a deserki po 3 i nie można kupić pojedynczo.
Przy okazji mam już deserki egzotyczne od 11 m.ż., bo sobie mąż nie sprawdził wieku
Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość

ojoj kochana współczuje bardzo ucałuj Leośka - nieśpiocha i przytul biedną Masię od ciotki wizażowej. Oby sie wam udało jednak troszkę odespać




już doczytałam, ze u was kiepsko... Przytulam mocno

Daniczko, a które mleko Hippa dajesz, to zwykłe Bio combotik?
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość


niewyspanym mogę oddać trochę snu- moja dziś spała do 9.30 z jedną pobudką na smoka ok. 5rano
a teraz leży i piszczy koło mnie

Ja chcę, ja chcę

ale nocka
zdrówka dla Marysi
i specjalny przytulasek dla Ciebie





bo poprzednia mi się skończyła niewiele ponad tydzień temu i jak zadzwoniłam do gina to mi kazał przyjść a na moje zmieszane zdziwienie, że to będzie jeszcze w trakcie @ odpowiedział, ale rodzić się pani nie wstydziła
więc idę heh

Acha

widziałam- mnie i moim tulipanom ja Ciebie też kocham
i na zdjęcia czekam


Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość


ksiązi, ksiązki już patrzec na nie nie umiem ale damy rade ile
drapia się drapią i siebie i rodziców

ucałowana
dla Was tez buziaki
miło, że ktoś o mnie pamięta i myśli
Acelinko, dasz radę

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
No patrz- to nasze maluchy znów się ugadują przeciwko matkom Chyba zacznę komórę chować



Sól nie na da rada- bo mnie bierze na
Tantum Verde za mocne
Oj, tak sól jest . A dlaczego Tantum za mocne? Polecam więc wodę utl. ja się tak ratowałam w ciąży

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
Caltea powodzenia, mi się nie udaje dokarmić butlą
co do masła

Tego się właśnie obawiam, ale każę mężowi kupić mleczko i może w weekend spróbujemy. W ogole mój syn nie radzi sobie ze smokami, tylko je tak miętoli języczkiem, więc nie wiem jak to będzie.

niom niewątpliwa przyjemność, mi mój diabołek patrzy prosto w oczy z niewinną uśmiechniętą minką a łapką wbija się w ramie i skubie tak że aż strupki mi się robią, od jednego szczypnięcia nawet krwiaczek mi się zrobił ale kocham to moje złośliwe stworzenie bardziej niż myślałam i wybaczam że matkę maltretuje ...póki sobie tłumaczę że nie robi tego świadomie
A to Ci Haniulek aniołeczek z różkami

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
yyyy nie pamiętam kto pytał o bliznę po cc...mnie często pobolewa brzuch a blizna tylko jak mała sprzeda kopa na przewijaku albo jak się w nocy rzuca po łóżku i zachaczy
dziewczyny mleczarki, jak tam wasze piersiawki na mrozie się zachowują?kurcze mi co dzień w innym miejscu twardnieje cycek, boli jak przy zatkanym kanaliku, gruda na grudzie, mam problem małą wykąpać czy ponosić przez to, co w jednym miejscu zejdzie to następnego dnia w innym się pojawia i tak od paru dni dzień w dzień może tak być od przewiania czy to raczej od tego jak mała je???
eh nie wiem czy przypadkiem już o to nie pytałam kiedyś
Mi się znowu robią grudki w lewej piersi, ale po karmieniu schodzą

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Ja też czytam
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora